Αποστολέας Θέμα: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®  (Αναγνώστηκε 12476 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Administrator
  • GWF
  • *****
  • Μηνύματα: 146034
  • kk
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #120 στις: Απρίλιος 25, 2023, 10:02:03 πμ »
 

Γιώργο μου η φράση <<να σας αφήσω στη μιζέρια σας>>, δεν αφορά ένα άτομο, αφορά όλους από εμάς και κρύβει βαθύ σνομπισμό και βαθύτατη περιφρόνηση.
Τι να πω
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 1855
    • Προφίλ
    • Η ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #121 στις: Απρίλιος 25, 2023, 11:03:02 πμ »
Το οτι καποιος ειναι ταλαντουχος σε κατι (που εμενα μπορει να μου ειναι και παντελώς αδιαφορο) δε σε κανει ξεχωριστο εξω απο τον χωρο σου
Πρεπει να εισαι ταπεινος , σεμνος και πανω απ'ολα να μαθεις να νσυνυπαρχεις με ανθρωπους που δεν γνωριζεις
Δηλωσεις περι μιζεριας σε ενα φορουμ με αντικειμενο ενα πολύ ακριβο πολλες φορες χομπυ οπως το ρολοι δεν ταιριαζουν
Δεν ξερω τις οικονομικες δυνατοτητες κανενος εδω μεσα , δεν ζηλευω κανεναν αλλα αντιθετα χαιρομαι παρα πολυ οταν καποιος αποκτα κατι που ποθει
friendly
0
funny
0
like
9
wow
0
No reactions
No reactions
Members reacted like:
criss6,Spyoly,Dante80,geezerv,trelovet,rpdrummer,Beastaras,sea_dweller,
oikonikos,
No reactions
Γιώργος - ΦΛΩΡΙΝΑ

Αποσυνδεδεμένος pugman

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 2720
  • Στο μεθαύριο ! ! !
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #122 στις: Απρίλιος 25, 2023, 16:24:03 μμ »
Το οτι καποιος ειναι ταλαντουχος σε κατι (που εμενα μπορει να μου ειναι και παντελώς αδιαφορο) δε σε κανει ξεχωριστο εξω απο τον χωρο σου
Πρεπει να εισαι ταπεινος , σεμνος και πανω απ'ολα να μαθεις να νσυνυπαρχεις με ανθρωπους που δεν γνωριζεις
Δηλωσεις περι μιζεριας σε ενα φορουμ με αντικειμενο ενα πολύ ακριβο πολλες φορες χομπυ οπως το ρολοι δεν ταιριαζουν
Δεν ξερω τις οικονομικες δυνατοτητες κανενος εδω μεσα , δεν ζηλευω κανεναν αλλα αντιθετα χαιρομαι παρα πολυ οταν καποιος αποκτα κατι που ποθει
Όχι μόνο +1
Πολλά ++++ !!!!!
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
"buy a Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself"
"Time you enjoy wasting, was not wasted." – John Lennon

maestro

  • Επισκέπτης
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #123 στις: Απρίλιος 25, 2023, 16:31:29 μμ »
Ανοίξατε θρεντ για μένα; Πόσο μεγαλύτερη τιμή μπορεί να αισθανθεί κάποιος
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

maestro

  • Επισκέπτης
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #124 στις: Απρίλιος 25, 2023, 16:35:32 μμ »
Παιδιά αυτό για τη μιζέρια το εννοούσα. Αυτό που κάθε φορά που ανεβάζω ρολόι το χλευάζουν, χρησιμοποιώντας ταυτόχρονα και ειρωνείες για το επάγγελμά μου, μόνο μιζέρια θα μπορούσα να το αποκαλέσω. Δεν υπάρχει ούτε μία φωτό ρολογιού μου να μην ακολουθείται από τουλάχιστον ένα ειρωνικό σχόλιο. Εάν αυτό δεν είναι μιζέρια, τότε ποιο είναι;
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Georgefosk

  • Full Member
  • **
  • Μηνύματα: 801
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #125 στις: Απρίλιος 25, 2023, 16:50:41 μμ »
Αγαπητέ maestro θα διαφωνήσω με το σχόλιο σας.Το χρυσό Daytona με πράσινο καντράν που αναρτήσατε εχθές χαίρει άκρας εκτίμησης και σεβασμού χωρίς ούτε ένα αρνητικό σχόλιο. Tα Aventi με τη μορφή πελαγίσιας μέδουσας συγκεντρώνουν τα πυρά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος myron

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 130
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #126 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:01:43 μμ »
Αγαπητέ maestro θα διαφωνήσω με το σχόλιο σας.Το χρυσό Daytona με πράσινο καντράν που αναρτήσατε εχθές χαίρει άκρας εκτίμησης και σεβασμού χωρίς ούτε ένα αρνητικό σχόλιο. Tα Aventi με τη μορφή πελαγίσιας μέδουσας συγκεντρώνουν τα πυρά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και πάλι, όχι από όλους. Νομίζω ξεκίνησε σαν ένα αστείο που γίνεται μεταξύ 2 φίλων και ίσως πήραν το θάρρος ακόμα περισσότεροι να κάνουν παρόμοια σχόλια.


Sent from my iPhone using Tapatalk
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

maestro

  • Επισκέπτης
%¥£%@$¢°{}^√π¶∆[emoji2400]
« Απάντηση #127 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:17:48 μμ »
Αγαπητέ maestro θα διαφωνήσω με το σχόλιο σας.Το χρυσό Daytona με πράσινο καντράν που αναρτήσατε εχθές χαίρει άκρας εκτίμησης και σεβασμού χωρίς ούτε ένα αρνητικό σχόλιο. Tα Aventi με τη μορφή πελαγίσιας μέδουσας συγκεντρώνουν τα πυρά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δε ισχύει. Αποκαλέστηκε χρυσοποίκιλτη σε άλλο νήμα κοροϊδευτικά. Αλλά ακόμα και αυτό που είπες να ισχύει, πάλι μιζέρια είναι όταν γίνεται κάθε κάθε φορά
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Wolf-

  • Global moderator
  • Master
  • *****
  • Μηνύματα: 11143
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #128 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:22:42 μμ »
Τα aventi είναι μ@mατα ρολόγια...  και το εννοώ..!
Σιγά μην κάτσω να απολογηθώ γιατί μου αρέσουν..!
Ποιος θα κρίνει το γούστο μου και γιατί...?!!! Δεν γίνεται να αρέσουν όλα σε όλους...! Απο που και ως που κρίνουμε τις προτιμήσεις και τα γούστα του άλλου..?!!! Και στην τελική ο άνθρωπος το μόνο κακό που έκανε είναι να πει για τα ρόλεξ..  (δεν διάβασε το καταστατικό του φόρουμ που γράφει ότι ποτέ δεν μιλάμε θετικά για αυτή την εταιρεία γιατί είναι κακιά και μοχθηρη). Και μετά απο όλα αυτά που του σουραμε...  μπήκε στην άμυνα και έγραψε χοντράδες...  λογικό είναι..! Εδώ είπαμε για την δουλειά του ανθρώπου ρε λες και μας αφορά...!!!
Συνέλθετε...!!!
 ;D   >:(
friendly
0
funny
0
like
1
wow
0
No reactions
No reactions
Members reacted like:
Argo982001,
No reactions
🐺 Ξέρω από αυτά ρε..

maestro

  • Επισκέπτης
%¥£%@$¢°{}^√π¶∆[emoji2400]
« Απάντηση #129 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:27:58 μμ »
Τα aventi είναι μ@mατα ρολόγια...  και το εννοώ..!
Σιγά μην κάτσω να απολογηθώ γιατί μου αρέσουν..!
Ποιος θα κρίνει το γούστο μου και γιατί...?!!! Δεν γίνεται να αρέσουν όλα σε όλους...! Απο που και ως που κρίνουμε τις προτιμήσεις και τα γούστα του άλλου..?!!! Και στην τελική ο άνθρωπος το μόνο κακό που έκανε είναι να πει για τα ρόλεξ..  (δεν διάβασε το καταστατικό του φόρουμ που γράφει ότι ποτέ δεν μιλάμε θετικά για αυτή την εταιρεία γιατί είναι κακιά και μοχθηρη). Και μετά απο όλα αυτά που του σουραμε...  μπήκε στην άμυνα και έγραψε χοντράδες...  λογικό είναι..! Εδώ είπαμε για την δουλειά του ανθρώπου ρε λες και μας αφορά...!!!
Συνέλθετε...!!!
 ;D   >:(
Και σιγά τις χοντράδες που είπα. Αν η λέξη μίζερος είναι χοντράδα, τότε εγώ είμαι καραμούζας, που είναι κ ένα από τα κοσμητικά μου επίθετα εδώ.

Όπου ναναι θα μπει ο άλλος να σου πει ότι είπα ψέματα για τη ζωή και την προσωπικότητα του, επειδή έγραψα κοροϊδευτικά ότι είναι κρυφορολεξάκιας ενώ δεν είναι

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη.

Edit. Έσβησα τη λέξη "νούμερο" και έγραψα "ο άλλος" σε μια κρίση ευγένειας και τρόπων.
friendly
0
funny
0
like
1
wow
0
No reactions
No reactions
Members reacted like:
Wolf-,
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Wolf-

  • Global moderator
  • Master
  • *****
  • Μηνύματα: 11143
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #130 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:47:39 μμ »
Μαέστρο δεν υποστηρίζω εσένα, άλλωστε δεν γνωριζόμαστε και απο εχθές. Αλλά οφείλω να πω τα πράγματα όπως τα βλέπω..! Επίσης ο Αλεξ είναι και γ@μώ τα παιδιά και έχει δώσει πολλά σε αυτό το φόρουμ..! Απλά θεωρώ ότι ώρες ώρες άθελα του ίσως ξεφεύγει λιγο...! Είναι κρίμα να μαλώνουμε για p@π@ριες..!
Peace..
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
🐺 Ξέρω από αυτά ρε..

maestro

  • Επισκέπτης
%¥£%@$¢°{}^√π¶∆[emoji2400]
« Απάντηση #131 στις: Απρίλιος 25, 2023, 17:50:42 μμ »
Μαέστρο δεν υποστηρίζω εσένα, άλλωστε δεν γνωριζόμαστε και απο εχθές.   Αλλά οφείλω να πω τα πράγματα όπως τα βλέπω..! Επίσης ο Αλεξ είναι και γ@μώ τα παιδιά και έχει δώσει πολλά σε αυτό το φόρουμ..! Απλά θεωρώ ότι ώρες ώρες άθελα του ίσως ξεφεύγει λιγο...! Είναι κρίμα να μαλώνουμε για p@π@ριες..!
Peace..
Εγώ πάλι νομίζω πως είναι τόσο εμμονικός, ερωτευμένος και καψούρης με τα ρόλεξ, που όταν ακούει τη λέξη ρόλεξ του γυρίζει το μάτι και τα βρίζει. Το χω πάθει με γκόμενα.
friendly
0
funny
1
like
0
wow
0
No reactions
Members reacted funny:
Wolf-,
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος P.I.T.

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 8254
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #132 στις: Απρίλιος 25, 2023, 18:30:58 μμ »
Το οτι καποιος ειναι ταλαντουχος σε κατι (που εμενα μπορει να μου ειναι και παντελώς αδιαφορο) δε σε κανει ξεχωριστο εξω απο τον χωρο σου
Πρεπει να εισαι ταπεινος , σεμνος και πανω απ'ολα να μαθεις να νσυνυπαρχεις με ανθρωπους που δεν γνωριζεις
Δηλωσεις περι μιζεριας σε ενα φορουμ με αντικειμενο ενα πολύ ακριβο πολλες φορες χομπυ οπως το ρολοι δεν ταιριαζουν
Δεν ξερω τις οικονομικες δυνατοτητες κανενος εδω μεσα , δεν ζηλευω κανεναν αλλα αντιθετα χαιρομαι παρα πολυ οταν καποιος αποκτα κατι που ποθει

Η μιζέρια που αναφέρθηκε και όπως ειπώθηκε δεν έχει να κάνει με την τσέπη του καθενός, αλλά με τη στάση απέναντι σε μια κατάσταση, μια άποψη, ένα στυλ κλπ.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Badass Gentleman

  • Members+
  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 2773
  • BILLY
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆[emoji2400]
« Απάντηση #133 στις: Απρίλιος 25, 2023, 19:18:31 μμ »
τότε εγώ είμαι καραμούζας, που είναι κ ένα από τα κοσμητικά μου επίθετα εδώ.


Αν αναφέρεσαι σε μένα είπα ότι σε έχουμε πάει καραμούζα  κ όχι ότι είσαι καραμουζας.(που δεν βγάζει καν νόημα...)
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Badass Gentleman

  • Members+
  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 2773
  • BILLY
    • Προφίλ
Απ: %¥£%@$¢°{}^√π¶∆®
« Απάντηση #134 στις: Απρίλιος 25, 2023, 19:21:47 μμ »
Παιδιά αυτό για τη μιζέρια το εννοούσα. Αυτό που κάθε φορά που ανεβάζω ρολόι το χλευάζουν...

Ε, Βάλε κ συ κάνα άλλο,τόσα ρολόγια έχεις...
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions